22.09.2022

A u Ciebie Szafa Gra? – weź udział w konkursie!


Już we wrześniu startujemy z konkursem, który z pewnością zainteresuje instalatorów oraz prefabrykatorów, którzy na co dzień pracują z szafami rozdzielczymi różnego typu. Atrakcyjne nagrody i dobra zabawa gwarantowane.
 

Jak wziąć udział? To proste! Wejdź na stronę konkursową. W krótkim formularzu opisz swoje zgłoszenie i dodaj zdjęcie. Jeśli jesteś na obiekcie zdjęcie możesz wykonać bezpośrednio z formularza.
 

Pomimo, że partnerem konkursu jest firma WAGO oraz Hager o nagrody mogą powalczyć również szafy, które nie zawierają komponentów obu producentów. Liczy się zabawa oraz chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami.
 

Co w takim razie można wygrać?
 

Jeśli planujesz wziąć udział w konkursie to nie warto zwlekać z decyzją. Tylko 400 autorów pierwszych 400 zgłoszeń otrzyma od nas specjalny kubek elektryka oraz magnetyczny otwieracz do butelek.

Dodatkowo trzy zestawy narzędzi HAGER i złączek WAGO czekają na trzy osoby, których zgłoszenia otrzymają najwięcej głosów.


Jeśli Twoje zgłoszenie nie otrzymało najwięcej głosów nie martw się. Jeśli komisja konkursowa uzna Twoje zgłoszenie za szczególnie ciekawe może wyróżnić cię jedną z 3 atrakcyjnych nagród.
 

Chcesz wziąć udział w zabawie i zgarnąć kubek? Pospiesz się i dodaj swoje zgłoszenie już teraz!
 

Przejdź do strony konkursowej >>